O nas

Firma „Zielona Sceneria” to profesjonalna pracownia architektury krajobrazu zajmująca się projektowaniem, urządzaniem, pielęgnacją ogrodów i terenów zieleni. Firmę w 2009 założył i nieprzerwanie prowadzi dyplomowany architekt krajobrazu Łukasz Piliszek absolwent SGGW w Warszawie i UWM w Olsztynie.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijająca się firmą, stawiamy na profesjonalizm, pomysłowość, satysfakcję i zadowolenie klienta. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm i instytucji.

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem ogrodów od projektu po realizację i pielęgnację, jak również każdy z tych elementów osobno.

Nasze ogrody tworzone są z pasją i zaangażowaniem, a nasza firma gwarantuje całkowitą satysfakcję ze współpracy z nami!

Wiemy że ogród jest niepowtarzalną przestrzenią życia dla niepowtarzalnych ludzi, dlatego

dążymy by zachować harmonię z otoczeniem, a ogród nie sprawiał kłopotów w trakcie pielęgnacji. Potrafimy zaproponować rozwiązania dopasowane do każdego klienta i na „każdą kieszeń”, zapewniając miłą współpracę i kompleksową usługę oraz możliwość rozłożenia prac na etapy.

Nasza wiedza opiera się na starannym wykształceniu zdobytym w renomowanych wyższych uczelniach, ale nam to nie wystarczy i chcąc sprostać wymaganiom naszym klientów, stale poszerzamy naszą wiedzę, doskonalimy warsztat projektowy i wykonawczy, śledzimy i wykorzystujemy najnowsze światowe trendy w architekturze krajobrazu. Systematycznie podnosimy kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i targach branżowych a także wymieniamy doświadczenia z innymi pracowniami.

Gruntowna wiedza oraz praktyka zawodowa jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług, a nasze podejście do przedmiotu wynika z pragnienia, aby projektowanie przestrzeni było sztuką.

Dużą wagę przywiązujemy do atrakcyjności aranżacji przestrzeni o każdej porze roku, a projektowany dla Państwa ogrodu jest wyzwaniem dla naszej wyobraźni , wiedzy i doświadczenia.

Połączenie wrażliwości architekta krajobrazu z racjonalnym spojrzeniem inżyniera owocuje oryginalnymi pomysłami, rzetelnym i fachowym wykonaniem. Jest to umiejętność i sztuka łączenia różnych form, barw i żywiołów, jednocześnie zachowując harmonijne połączenie budynku z ogrodem.

Powszechnie krąży pogląd, że ogród może stworzyć każdy. Niektórym wystarczą kolorowe czasopisma, powielające ogrodowe schematy i przypadkowo kupione rośliny, bezładnie posadzone, bądź stworzone naprędce kształty rabat. „Zielona Sceneria” jest po to, aby ten schemat łamać.

Sekretem „Zielonej Scenerii” jest przyjemność, którą czerpiemy z naszej pracy.

Pamiętajcie Państwo, że pięknie i fachowo urządzony ogród podnosi wartość Państwa nieruchomości!

W pracy szczególna uwagę zwracamy na oczekiwania inwestora. Pracownia zapewnia rzetelna, profesjonalną konsultację, prowadzona przez architekta krajobrazu bezpośrednio z klientem. Dzięki takiej atmosferze, a także przyjaznemu nastawieniu , klient może spełniać marzenia o unikatowym ogrodzie. Funkcjonalność naszych ogrodów stwarza warunki do wypoczynku i rekreacji. Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą.